Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'enqueue_scripts' not found or invalid function name in /var/www/rema194/data/www/rema.dp.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Тел.: +38 (0562) 322-200

У ЧІПБ відбулися зональні змагання Чемпіонату ДСНС України з пожежно- прикладного спорту в закритих приміщеннях

4 березня у спортивному комплексі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися зональні змагання Чемпіонату ДСНС України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях.

Урочиста церемонія відкриття розпочалася з вітального слова заступника начальника інституту з персоналу Сергія Сотника, який наголосив: «Сьогодні нам випала честь на базі нашого інституту провести зональні змагання Чемпіонату ДСНС України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях. Перед нами знаходяться 10 сильних команд з усієї країни. Я бажаю учасникам змагань сили волі та стійкості, а глядачам – незабутніх вражень від спортивної боротьби за звання переможця».

У свою чергу головний суддя чемпіонату, віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України Олександр Тарасов, відкриваючи змагання, зазначив: «Пожежно-прикладний спорт, як і будь-який інший спорт, – це здоров’я, загартування духу й тіла, вміння долати труднощі та цілеспрямовано йти до поставленої мети. Добре треновані рятувальники в екстремальних ситуаціях виявляють не тільки мужність, а й велику витримку, кмітливість, вправність та вміння швидко приймати правильні рішення. У цьому прекрасному спортивному комплексі інституту ми маємо змогу вітати ветеранів пожежно-прикладного спорту України, майстрів спорту України та майстрів спорту України міжнародного класу, чемпіонів та призерів чемпіонатів різного рівня. Їхній спортивний досвід та здобутки є національною гордістю і надбанням держави, а також тих, хто є потенційним продовжувачем закладених ними традицій».

На заході також були присутні: відповідальний секретар Федерації пожежно-прикладного спорту України Віталій Меренков, заступники міського голови Юрій Гончаров та Роман Буданцев, перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Сергій Озеран, перший заступник голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергій Кривопишин та інші.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із південних регіонів країни та навчальних закладів ДСНС України.