Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'enqueue_scripts' not found or invalid function name in /var/www/rema194/data/www/rema.dp.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Тел.: +38 (0562) 322-200

Дніпропетровська область: рятувальники продовжують інструктувати  населення

Проведення роз’яснювальної роботи серед громадян з метою недопущення виникнення пожеж та загибелі на них людей, дотримання вимог пожежної безпеки співробітники Орджонікідзевського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на територій міста проводять постійно.

Так, на передодні святкування Міжнародного жіночого дня рятувальники провели чергові профілактичні заходи в житловому секторі.

Під час спілкування вогнеборці навчали населення як правильно діяти у разі надзвичайних ситуацій, розповідали про правила пожежної безпеки в побуті, нагадували населенню перші дії в разі виникнення пожежі. Для більш детального ефективного розуміння вручали громадянам спеціальні інформаційні листівки та експрес-інформації. Також співробітники ДСНС побажали жінкам гарних святкових вихідних.

Як зазначають фахівці ДСНС, проведена робота дозволяє людям бути більш пильними в повсякденному житті та запобігти небезпечним факторам, тому рятівники будуть постійно інструктувати населення з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.